O nas

Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku drzewnym, w którym odegraliśmy kluczową rolę w rozwoju krajowego i międzynarodowego przemysłu. Nasze doświadczenie pozwala nam poruszać się płynnie w obszarach, takich jak pozyskiwanie drewna oraz produkcja surowców drewnopochodnych. W ciągu ostatnich 10 lat koncentrowaliśmy nasze działania na dostawie drewna, zrębek technologicznych oraz biomasy w postaci zrębk.

Poszukując nowoczesnych rozwiązań logistycznych, nasza firma jako pierwsza w Polsce wykorzystała innowacyjną technologię transportu Innofreight. Dzięki udanej długoterminowej współpracy z Innofreight Speditions GmbH, mamy możliwość ekspansji w zależności od potrzeb bazy kontenerowej. Zajmując się organizacją efektywnego transportu kolejowego (również z załadunkiem po stronie białoruskiej), obecnie korzystamy głównie w pociągów intermodalnych, które korzystają z kontenerów „Innofreight”.

Do grona klientów należą m.in.: Tanne Sp. z o.o. (Forte S.A.), Pfleiderer Grajewo S.A., Kronospan Sp. z o.o., Ikea Industry Poland Sp. z o.o., Mondi Świecie S.A., ENEA Wytwarzanie Sp. z o.o. Segment Ciepło (Elektrociepłownia Białystok S.A.), Dalkia Poznań S.A., Dalkia Łódź S.A., Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o. (Tauron Wytwarzanie S.A. Elektrownia Jaworzno), PGNiG Termika S.A. – EC Siekierki, Enea Elektrownia Połaniec S.A. (dawniej GDF SUEZ Bioenergia Sp. z o.o.)

Nasza firma wdrożyła System Należytej Staranności (SNS) w zakresie nadzorowania legalności pozyskania surowca drzewnego oraz wprowadzania go na rynek wewnątrzwspólnotowy, jak również wytyczne do dokonywania ocen i kwalifikacji dostawców pod względem uwierzytelnienia pochodzenia biomasy, czyli ryzyka wytworzenia biomasy z drewna pełnowartościowego.

Poszerzamy nasze działania o nowe obszary produkcji, tj. produkcja pelletu, tarcicy oraz kołów. Uruchomiliśmy produkcję pelletu z prognozowanym volumenem 2000 ton miesięcznie, za pomocą której będziemy starali się zaopatrywać różnych klientów w kraju i za granicą, tym samym dążąc konsekwentnie do ugruntowywania pozycji lidera na rynku.

Certyfikaty

Referencje

Lokalizacja

ul. Lutostańskiego 6/3 16-400 Suwałki Poniedziałek-piątek 08:00-16:00

Around the Web

Informacja

NIP: 844-230-37-53
REGON: 200258459
KRS: 0000324896

©AM&HP. All Rights Reserved

Design by Ariel Mariángel