O nas

Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku drzewnym, w którym odegraliśmy kluczową rolę w rozwoju krajowego i międzynarodowego przemysłu. Nasze doświadczenie pozwala nam poruszać się płynnie w obszarach, takich jak pozyskiwanie drewna oraz produkcja surowców drewnopochodnych. W ciągu ostatnich 10 lat koncentrowaliśmy nasze działania na dostawie drewna, zrębek technologicznych oraz biomasy w postaci zrębki.


Poszukując nowoczesnych rozwiązań logistycznych, nasza firma jako pierwsza w Polsce wykorzystała innowacyjną technologię transportu Innofreight. Dzięki udanej długoterminowej współpracy z Innofreight Speditions GmbH, mamy możliwość ekspansji w zależności od potrzeb bazy kontenerowej. Zajmując się organizacją efektywnego transportu kolejowego (również z załadunkiem po stronie białoruskiej), obecnie korzystamy głównie w pociągów intermodalnych, które korzystają z kontenerów „Innofreight”.


Wśród naszych klientów są Pfleiderer Grajewo S.A., Kronospan Sp. Z o.o. i Mondi Świecie S.A. Ponadto z branży energetycznej ENEA Wytwarzanie Sp. Z o.o., Dalkia Poznań S.A., Dalkia Łódź S.A., Tauron Wytwarzanie S.A. Elektrownia Jaworzno, PGNiG Termika S.A., ENGIE Energia Polska S.A. Dostarczamy ponad 250 000 ton surowca rocznie.


Poszerzamy nasze działania o nowe obszary produkcji, tj. produkcja pelletu, tarcicy oraz kolow. Do 2020 r. uruchomimy produkcję pelletu z prognozowanym volumenem 2000 ton miesięcznie, za pomocą której będziemy starali się zaopatrywać różnych klientów w kraju i za granicą, tym samym dążąc konsekwentnie do ugruntowywania pozycji lidera na rynku.